Promocje
ETOLL FMB003 OBU – SAM. OSOBOWE I DOSTAWCZE  -zaawansowany terminal śledzący z funckją odczytu danych  CAN
ETOLL FMB003 OBU – SAM. OSOBOWE I DOSTAWCZE -zaawansowany terminal śledzący z funckją odczytu danych CAN

99,00 zł

Cena regularna: 354,24 zł

80,49 zł

Cena regularna: 288,00 zł

szt.
ETOLL FMP100 OBU  - GNIAZDO ZAPALNICZKI (12/24V)  – do każdego rodzaju samochodów - mały i inteligentny lokalizator
ETOLL FMP100 OBU - GNIAZDO ZAPALNICZKI (12/24V) – do każdego rodzaju samochodów - mały i inteligentny lokalizator

49,00 zł

Cena regularna: 183,27 zł

39,84 zł

Cena regularna: 149,00 zł

szt.
ETOLL GH5200 OBU
ETOLL GH5200 OBU

9,99 zł

Cena regularna: 40,00 zł

8,12 zł

Cena regularna: 32,52 zł

szt.
Kontakt

Lokalizator GPS – Monitoruj swój motocykl!

Lokalizator GPS – Monitoruj swój motocykl!

Jeżeli jesteś posiadaczem motocykla, doskonale wiesz, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Podczas jazdy każdy kierowca musi mieć oczy dookoła głowy, nawet jeśli i tak zachowuje szczególną ostrożność podczas prowadzenia swojego pojazdu. Jednak wiele kolizji i wypadków na drodze nie jest zależna od nas samych, lecz również od innych uczestników ruchu drogowego, na których zachowanie nie mamy wpływu. Lokalizator GPS mimo swojej głównej funkcji monitorowania ma wbudowany akcelerometr, który wykryje zderzenia na podstawie danych. Natomiast, jeżeli chodzi o najważniejsze zadania urządzenia GPS, należą do nich: obsługa sygnałów nawigacyjnych, obsługa różnych czujników, aktualizacja konfiguracji i wiele innych, w zależności od wyboru urządzenia. Dowiedz się, jaki lokalizator wybrać, by sprawdzał się przez lata.

Lokalizator GPS dla motocykla

Lokalizator GPS jest urządzeniem przesyłającym dane dotyczące lokalizacji jednośladu, co jest szczególnie ważne dla kierowców, którzy nie mają możliwości pozostawienia swojego motocyklu w bezpiecznym miejscu. Nie raz słyszy się o kradzieży motocykli, a zainstalowanie lokalizatora GPS staje się świetnym rozwiązaniem, które ułatwi jego odnalezienie. Jednym z lepszych i najczęściej polecanych narzędzi jest GH5200. Jest on zaawansowanym lokalizatorem, który poza śledzeniem ma funkcję opłat drogowych, co jest wyjątkowym udogodnieniem, kiedy kierowca często porusza się na trasie płatnych odcinków. Innymi rozwiązaniami urządzenia GH5200 jest aktualizacja konfiguracji i oprogramowania układowego przez Bluetooth, obsługę czujników BLE 4.0., Bluetooth dostępny dla urządzeń zewnętrznych i czujników Low Energy. Zdecydowaliśmy się na polecenie tego modelu lokalizatora ze względu na łatwość w montażu i wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.

Niezawodny lokalizator GPS – GH5200

Nie bez przyczyny zalecamy szczególnie ten model lokalizatora. Poza wypisanymi wyżej funkcjami trackera charakteryzuje go wysokiej jakości, trwała bateria o parametrach 1050 mAh, a także programowalne wskaźniki LED. Taka budowa spełnia najnowsze przepisy o bezpieczeństwie i ochronie kierowców. Możliwość połączenia lub zakomunikowania wiadomością tekstową o awaryjnej sytuacji do 5 odbiorców jest dodatkowym atutem, cenionym przez wszystkich motocyklistów. GH5200 ma szerokie zastosowanie w transporcie, dlatego, jeśli poszukujesz lokalizatora, który sprawdzi się jako idealne narzędzie dla motocykli oraz samochodów, warto sprawdzić techniczne możliwości tego modelu, które z pewnością posłużą przez lata.

Jaki lokalizator GPS wybrać? – podsumowanie

Wybierając monitorujące urządzenie, to zapewnienie bezpieczeństwa powinno odgrywać istotną rolę w wyborze. Nowoczesne technologie umożliwiają rejestr zderzenia podczas kolizji za pomocą zarejestrowanych danych, a także możliwość połączenia lub wysłania komunikatów do wybranych odbiorców w sytuacji drogowego wypadku. Jeżeli zastanawiasz się jaki model wybrać, warto wziąć pod uwagę uniwersalne urządzenie, które sprawdzi się dla wielu pojazdów, nawet jeśli jesteś posiadaczem motocykla.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl