Promocje
ETOLL FMB003 OBU – SAM. OSOBOWE I DOSTAWCZE  -zaawansowany terminal śledzący z funckją odczytu danych  CAN
ETOLL FMB003 OBU – SAM. OSOBOWE I DOSTAWCZE -zaawansowany terminal śledzący z funckją odczytu danych CAN

99,00 zł

Cena regularna: 354,24 zł

80,49 zł

Cena regularna: 288,00 zł

szt.
ETOLL FMP100 OBU  - GNIAZDO ZAPALNICZKI (12/24V)  – do każdego rodzaju samochodów - mały i inteligentny lokalizator
ETOLL FMP100 OBU - GNIAZDO ZAPALNICZKI (12/24V) – do każdego rodzaju samochodów - mały i inteligentny lokalizator

49,00 zł

Cena regularna: 183,27 zł

39,84 zł

Cena regularna: 149,00 zł

szt.
ETOLL GH5200 OBU
ETOLL GH5200 OBU

9,99 zł

Cena regularna: 40,00 zł

8,12 zł

Cena regularna: 32,52 zł

szt.
Kontakt

Ładowarki WALLBOX – przydomowe stacje ładowania

Ładowarki WALLBOX – przydomowe stacje ładowania

Elektryczne samochody uważane są za przyszłość ludzkości. Choć, jak już zdążyliśmy się dowiedzieć, nie są tak ekologiczne, jakbyśmy chcieli, to ich popularność wciąż rośnie i raczej nie zapowiada się, aby zmalała. Elektryczne auta to komfortowe pojazdy, które w obsłudze nie różnią się od aut spalinowych. Zasilane są jednak innym czynnikiem, którym jest energia elektryczna. Energii mamy pod dostatkiem, dlatego właśnie ładowarki wallbox, które służą jako przydomowe stacje ładowania to świetne rozwiązania dla każdego posiadacza pojazdu elektrycznego lub hybrydowego.

Domowa stacja ładowania samochodów – czym jest wallbox?

Ładowarki Wallbox to urządzenia stworzone dla właścicieli pojazdów elektrycznych, ale i nie tylko. Urządzenie to pozwala na naładowanie samochodu na naszej posesji, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Łatwo i bezpiecznie można je podłączyć do instalacji elektrycznej w domu lub w bloku, bez wywołania szkód. Przydomowe stacje ładowania korzystają z prądu zmiennego, a ich moc sięga nawet 22 kW, co oznacza, że można nimi naładować samochód w zaledwie chwilę. W porównaniu z fabrycznymi ładowarkami, które każdy producent dodaje do samochodu, ładowarki wallbox naładują każdego elektryka w znacznie mniejszym czasie. Przydomowe stacje ładowania są świetną alternatywą, dla osób, które bez problemowo chcą naładować auto na swojej posesji, nie martwiąc się dodatkowymi kosztami oraz koniecznością korzystania z publicznych stacji ładowania.

Ile kosztuje domowa stacja ładowania samochodu?

Ceny ładowarek wallbox zaczynają się już od 2000 złotych. Oczywiście możemy wyposażyć się w ładowarki, które ilością funkcji mogą zaskoczyć. Nie odbiegają one jednak jakością ładowania od podstawowych wersji ładowarek, a ich cena również może powalić z nóg. Inwestycja w ładowarkę wallbox nie będzie równoznaczna ze wzięciem pożyczki, a zakup takiego urządzenia będzie widoczny przede wszystkim w postaci braku opłat za użytkowanie publicznych stacji ładowania. Dzięki tak mnogiej liczbie ofert każdy posiadacz elektrycznego samochodu może dopasować ładowarki wallbox do swoich potrzeb.

Po co mi domowa stacja ładowania?

Przydomowe stacje ładowania to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić swój czas na poszukiwanie, niedalekich od miejsca zamieszkania, stacji ładowania. Jak wiadomo, nie jest ich nieograniczona ilość, dlatego właśnie powstały ładowarki wallbox, które ułatwiają każdemu posiadaczowi elektrycznego samochodu bez problemu go naładować. Jeśli zastanawiasz się, czy to oszczędzi również Twoje pieniądze, to odpowiadamy, że tak. Przydomowe stacje ładowania nie będą tak kosztowną inwestycją, jak jeżdżenie codziennie na publiczną stację ładowania w celu naładowania samochodu. Jeśli na posesji zamontowane są również panele fotowoltaiczne, to oszczędności będzie jeszcze więcej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl