Promocje
ETOLL FMB003 OBU – SAM. OSOBOWE I DOSTAWCZE -zaawansowany terminal śledzący z funckją odczytu danych CAN
ETOLL FMB003 OBU – SAM. OSOBOWE I DOSTAWCZE -zaawansowany terminal śledzący z funckją odczytu danych CAN

99,00 zł

Cena regularna: 354,24 zł

80,49 zł

Cena regularna: 288,00 zł

szt.
ETOLL FMP100 OBU - GNIAZDO ZAPALNICZKI (12/24V) – do każdego rodzaju samochodów - mały i inteligentny lokalizator
ETOLL FMP100 OBU - GNIAZDO ZAPALNICZKI (12/24V) – do każdego rodzaju samochodów - mały i inteligentny lokalizator

49,00 zł

Cena regularna: 183,27 zł

39,84 zł

Cena regularna: 149,00 zł

szt.
ETOLL GH5200 OBU
ETOLL GH5200 OBU

9,99 zł

Cena regularna: 40,00 zł

8,12 zł

Cena regularna: 32,52 zł

szt.
Kontakt

Dlaczego warto zainwestować w urządzenie e-TOLL ? Poznaj 6 korzyści e-TOLL

Inwestowanie w nowoczesne technologie to nie tylko trend, ale i konieczność w dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest urządzenie e-TOLL, które przynosi liczne korzyści zarówno dla kierowców, jak i dla przedsiębiorstw transportowych. Oto kilka powodów, dla których warto zainwestować w e-TOLL:

  1. e-TOLL dla przedsiębiorców to wygoda i oszczędność czasu

   Urządzenie e-TOLL oferuje niezwykle prostą obsługę. Instalacja jest szybka i nieskomplikowana, a użytkowanie intuicyjne. Po początkowej konfiguracji, kierowca może skupić się na jeździe, podczas gdy wszelkie opłaty drogowe są automatycznie naliczane. Zapewnia to wygodę i oszczędność czasu, eliminując konieczność instalowania aplikacji E-TOLL na telefonach kierowców . Dzięki takiemu rozwiązaniu tylko jedno ID BIZNESOWE urządzenia jest na stałe przypisane do samochodu i nie wymusza każdorazowo jego zmianę podczas zmiany kierowcy.

  2. Inwestycje w e-TOLL to precyzyjne rozliczenia i kontrola kosztów

   Urządzenie e-TOLL umożliwia dokładne monitorowanie kosztów związanych z przejazdami. Użytkownicy mogą na bieżąco śledzić wydatki, co pozwala na lepsze planowanie budżetu. System E-TOLL generuje również szczegółowe raporty, co jest szczególnie przydatne dla firm transportowych, które muszą kontrolować koszty operacyjne.

  3. e-TOLL dla kierowców to bezpieczeństwo i transparentność

   System e-TOLL jest bezpieczny i transparentny. Wszystkie transakcje są rejestrowane i archiwizowane, co umożliwia łatwe sprawdzenie historii opłat. Dzięki temu kierowcy mogą mieć pewność, że płacą tylko za rzeczywiste przejazdy, a wszelkie niejasności mogą być szybko wyjaśnione. Dane przejazdów są dodatkowo archiwizowane na serwerach certyfikowanych operatorach e-Toll m. in. na serwerach firmy INS MOBILE SP. Z O.O. (e-toll.org.pl)

  4. Łatwość obsługi e-TOLL

   Urządzenie e-TOLL jest proste w instalacji i obsłudze. Wystarczy podłączyć do zasilania. Platformy internetowe typy WAYFAYER i ENDOMOTO umożliwiają kontrolę nad urządzeniem oraz przeglądanie historii przejazdów. Doładowywanie środków jest obsługiwane przez portal IKK (Internetowe Konto Klienta) na stronie www.etoll.gov.pl . To rozwiązanie jest przyjazne dla użytkowników w każdym wieku, niezależnie od stopnia zaawansowania technologicznego.

  5. Korzyści e-TOLL obejmują wsparcie dla środowiska

   Automatyzacja procesu poboru opłat przyczynia się do zmniejszenia emisji spalin. Brak konieczności zatrzymywania się na bramkach redukuje zużycie paliwa oraz emisję dwutlenku węgla. Inwestując w e-TOLL, wspieramy działania na rzecz ochrony środowiska i przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza.

  6. System e-TOLL = Zgodność z przepisami

   System e-TOLL jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi opłat drogowych. Inwestując w to rozwiązanie, mamy pewność, że spełniamy wszystkie wymogi prawne, co eliminuje ryzyko kar i mandatów za nieopłacone przejazdy.

Podsumowanie

Inwestycja w urządzenie e-TOLL to krok w kierunku nowoczesności, wygody i oszczędności. To rozwiązanie przynosi korzyści zarówno dla indywidualnych kierowców, jak i dla firm transportowych. Dzięki e-TOLL możemy cieszyć się płynną jazdą, precyzyjnymi rozliczeniami i wspierać działania na rzecz ochrony środowiska. Nie czekaj, zainwestuj w e-TOLL i doświadcz korzyści już dziś! Najczęściej kupowane urządzenia w Polsce znajdziesz na naszej stronie www.e-toll.org.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl